Zdobyć punkty przy Łazienkowskiej

Po przerwie na reprezentacje wraca Lotto Ekstraklasa. Pogoń Szczecin zagra dziś przy Łazienkowskiej 3 z Legią Warszawa. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Portowcy stoją przed nie lada wyzwaniem. Zespół ze Szczecina w najbliższych meczach musi zacząć punktować, jeśli chce powalczyć o miejsce w pierwszej ósemce. Drużyna Kazimierza Moskala w ostatnich starciach nie mogła zdobyć kompletu punktów, a sama gra pozostawiała wiele do życzenia. Trener na przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że mamy problemy kadrowe.

– Przed meczem sytuacja wygląda następująco. Dopadły nas małe kłopoty. Za kartki nie zagra Nunes. Niepsuj i Murawski mają problemy zdrowotne i nie mogą pojechać z nami – powiedział trener Moskal.

Legia Warszawa pod wodzą trenera Jacka Magiery chce przedłużyć swoją serię zwycięstw do czterech. Co prawda Legioniści nie radzą sobie zbyt dobrze przed własną publicznością, przegrywając do tej pory u siebie trzy spotkania. Jednak  z Pogonią wojskowi nie tracili punktów na własnym boisku od 9 kwietnia 1983 roku, kiedy to ulegli szczecinianom 2:3. Wszystkie bilety na mecz przy Łazienkowskiej  zostały wyprzedane.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Stadion im. Marszałka J. Piłsudskiego, godz. 20:30

Tekst: SM/ PP
Foto: Mateusz Szklarski

Reklama