Szczecin bliżej wody. Targ rybny już otwarty.

Na pokładzie statku M/S Ładoga zacumowanego przy Wałach Chrobrego, został otwarty długo wyczekiwany targ rybny.

Targ Rybny w Szczecinie odwiedzać można codziennie. Na statku dostępna jest szeroka oferta ryb m.in. świeże, wędzone czy mrożone. Nie zabraknie również owoców morza oraz porad w jaki sposób przygotować daną rybę. Sprzedawcy będą realizować także indywidualne zamówienia. Targ mieści się na górnym pokładzie nad restauracją.

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie, na którym pojawiły się osoby z branży morskiej. Dodatkową atrakcją była degustacja przekąsek, przygotowanych przez kucharzy statku oraz koncert zespołu szantowego. Od godziny 14:00 targ został otwarty dla szczecinian i turystów odwiedzających nasze miasto. Kilka minut po tym, pojawili się pierwsi klienci.

-Sądzę, że to dobry pomysł. Nasze miasto jest kojarzone z miastem nadmorskim i dobrze, że zorganizowano targ rybny właśnie blisko wody. – mówi Pani Lucyna, mieszkanka Szczecina.

Targ Rybny M/S Ładoga ul. Jana z Kolna vis a vis Wałów Chrobrego

tekst: PP
foto: PP


Reklama