Szczypiorniści wracają do walki

Blisko dwa miesiące musieli czekać na kolejny mecz fani szczypiorniaka w Szczecinie. Już dzisiaj Pogoń wznowi walkę o pierwszą ósemkę. Pierwszym przeciwnikiem Portowców w nowym roku będzie MMTS Kwidzyn.

Sobotni mecz będzie doskonałą okazją do zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Szczypiorniści w szczecińskiej Azoty Arenie wystąpią już pod wodzą nowego trenera, Antoniego Pareckiego, który podczas zimowej przerwy zastąpił na stanowisku Rafała Białego. Pogoń z nowym szkoleniowcem wystąpiła podczas turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zwyciężyła dwukrotnie i raz musiała uznać wyższość przeciwnika.

Kwidzynianie zajmują obecnie czwartą lokatę w tabeli i na swoim koncie mają 8 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek. Statystyka szczecińskiej drużyny wygląda nieco gorzej. Portowcy obecnie znajdują się poza czołową ósemką z pięcioma zwycięstwami, jednym remisem i dziesięcioma porażkami. Wiele więc zależeć będzie od najbliższych spotkań.

Jedną z drużyn, która urwała szczecinianom punkty w obecnym sezonie był właśnie MMTS Kwidzyn. Czy możemy liczyć na przebudzenie naszego zespołu i żądzę rewanżu? O tym przekonamy się już o godzinie 18:00 w hali Azoty Arena w Szczecinie.

tekst: Michał Roguski
foto: Mateusz Szklarski


Reklama