King Szczecin pomoże Victorii

Już 18 grudnia o godzinie 16:00 w Azoty Arenie rozpocznie się ligowy pojedynek pomiędzy King Szczecin a MKS Dąbrową Górniczą. Mecz będzie wsparciem dla Victorii Komady, która walczy o uratowanie swoich nóżek.

Victoria urodziła się z obustronną wadą nóżek (wrodzony zanik lub brak kości piszczelowej – Tibial Hemimelia). Nadzieją dla niej jest operacja w Stanach Zjednoczonych, dzięki której będzie mogła normalnie chodzić. Niestety jest to bardzo kosztowny zabieg, który kosztuje blisko półtora miliona złotych. Do tego trzeba również doliczyć roczny pobyt dziecka w Filadelfii. Drużyna King Szczecin nie pozostała bierna wobec chorej dziewczynki i włączyła się do zbiórki pieniędzy.

Z tej okazji wstęp na spotkanie King Szczecin z MKS Dąbrową Górniczą będzie całkowicie darmowy dla kibiców. Przed wejściem do Azoty Areny znajdować się będą wolontariusze, którzy będą zbierać datki do specjalnych puszek. Po wpłaceniu jakiegokolwiek datku na rzecz małej Victorii każdy kibic otrzyma bilet cegiełkę, uprawniający do bezpłatnego wejścia na mecz.

Podczas spotkania będzie można wziąć udział w licytacji gadżetów koszykarskich, a dodatkowym smaczkiem będzie kiermasz świąteczny, gdzie będzie można kupić przedmioty przygotowanie przez sąsiadki Victorii z Dołuj. Cała kwota, którą uda się zebrać zostanie przekazana na pomoc małej dziewczynce.

King Szczecin- MKS Dąbrowa Górnicza 

18 grudnia godz. 16:00, Azoty Arena

Tekst: PP

Foto: King Szczecin


Reklama