Łukasz Żebrowski: To my mieliśmy kluczowe sytuacje w tym meczu

Pogoń 04 Szczecin zremisowała z Red Dragons Pniewy 2:2. Do szczęścia zabrakło niewiele, a na całym spotkaniu zaważyły ostatnie sekundy.

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Łukasz Frajtag Red Dragons PniewyMecz zakończony dla nas happy endem, udało się wyszarpać ten remis w końcówce. Z przebiegu meczu uważam, że zasłużyliśmy sobie na ten remis naprawdę dobrą grą zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej połowie graliśmy równy mecz, który był na styku. Wiadomo, że Portowcy mają żal do siebie, bo 15 sekund przed końcem stracili bramkę, to zawsze gdzieś tam boli. Z naprawdę cennym punktem wracamy do Pniew, bo tutaj zawsze nam się ciężko grało, ta hala jest bardzo duża, nie czujemy jej tak. Walki było dziś mnóstwo, przeciwnik grał agresywnie, dużo serca wkładał w mecz, a spotkanie mogło się podobać.

Łukasz Żebrowski Pogoń 04Widowisko było dziś wyrównane, ale to my mieliśmy kluczowe sytuacje w tym meczu zwłaszcza sytuacja Mateusza Geperta przy stanie 2:1 gdzie fajnie broniliśmy, Mateusz podjął taką decyzję a nie inną, ma pewnie do siebie ogromne pretensje, no i ta sytuacja zaważyła na meczu. Chciałbym podziękować drużynie przeciwnej i swoim zawodnikom za te ogromne zaangażowanie.

Tekst: PP

Foto: Mateusz Szklarski

 


Reklama