Kup karnet, wyjdziesz na tym lepiej!

Jeszcze 9 lub 10 meczów na własnym stadionie rozegrają Portowcy w sezonie 2016/2017. Wśród tych pojedynków będą m.in. spotkania z Lechem Poznań, a także mecze z Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia czy Lechią Gdańsk. 

Po pierwszym spotkaniu przy Twardowskiego, karnet „Do końca sezonu” nadal pozostaje korzystniejszą opcją niż pojedyncze bilety.  Zdecyduj się na niego jeszcze przed piątkowym (24 lutego) spotkaniem z „Kolejorzem”.

Po pierwsze: zapewniasz sobie stałe miejsce na stadionie i nie martwisz się o nie aż do końca sezonu 2016/2017.
Po drugie: masz taniej. Bilet normalny na „łuk” kosztuje 18 zł, więc za wszystkie mecze zapłacisz 162 zł (9 meczów) lub 180 zł (10 meczów). W przypadku karnetu „Do końca sezonu” to koszt 129 zł, a dla przedłużających abonament tylko 119 zł.
Po trzecie: jeśli Pogoń wywalczy awans do finału Pucharu Polski masz prawo zakupu biletu na mecz na Stadionie Narodowym w I etapie sprzedaży puli klubowej.
Po czwarte: przysługuje Ci upust na zakup karnetu na jesienną część sezonu 2017/2018.

13 lutego zakończył się okres rezerwacji miejsc dla kibiców, którzy przedłużali swój karnet z jesieni. Od tego dnia zwolniły się wszystkie niewykupione miejsca na obiekcie. Mimo tego, fani, którzy mieli karnet jesienią, a nie przedłużyli go do 13 lutego, nadal mogą zakupić abonament w cenie dla przedłużających.

Aby móc stać się posiadaczem wejściówki lub abonamentu należy posiadać kartę kibica. Jej koszt to 10 zł.

Karnety i bilety możecie nabywać:
– online na kupbilety.pogonszczecin.pl
– fanshop na stadionie (ul. Karłowicza 28)
– wyspa w Galaxy Centrum (II piętro)
– wyspa w Outlet Park przy ul. Struga
– punkty Soft Electronic (ul. Podgórna 46, ul. Sikorskiego 2, ul. Wojska Polskiego 134)
– salon Sportgryf w Gryfinie (ul. Szczecińska 2)

Tekst: Pogoń Szczecin
Foto: Mateusz Szklarski

Reklama