Granatowo-bordowy park atrakcji od g. 15!

Atrakcje dla najmłodszych, grillowa strefa gastronomiczna oraz ogródek piwny – to wszystko czekać będzie na kibiców, którzy zdecydują się przyjść na koronę stadionu im. Floriana Krygiera od g. 15!

W związku z faktem, że w trakcie meczu na spotkania z Sandecją nie będzie prowadzona sprzedaż piwa, klub wspólnie z operatorem gastronomicznym uruchamiają na terenie parkingu na koronie stadionu strefę gastronomiczną z ogródkiem piwnym. Będzie funkcjonować od g. 15 do rozpoczęcia meczu.

W tym samym czasie najmłodsi mogą liczyć na moc atrakcji. Wspólnie z firmą Dragon Event przygotowaliśmy dla małych kibiców strefę zabaw. Bilet wstępu kosztować będzie jedynie 10 złotych i obowiązywać będzie na wszystkie atrakcje bez limitu. Strefa wystartuje w przypadku dobrej pogody. Na szczęście prognozy są bardzo optymistyczne, więc jest start jest niezagrożony!

Wśród atrakcji dla dzieci będzie strefa dmuchanych zamków, trampolina, bubble football (czyli wielkie przezroczyste kule, do których można wejść, a następnie rozegrać nietypowy mecz!), megatrabambula (czyli popularne „piłkarzyki”, w której… to ty wchodzisz do środka, zostajesz przypięty do konkretnej pozycji i… grasz!), zorbing (kolejne przezroczyste kule), czy specjalna strefa dla maluchów.

Każdy chętny, za drobną dodatkową opłatą, będzie mógł również wymalować twarz w granatowo-bordowe barwy!

Na naszych fanów czekać będą również punkty i hostessy naszych partnerów: STS Zakłady Bukmacherskie i Lotto. Będziecie mogli złożyć życzenia Dumie Pomorza (i trafić do specjalnej galerii) oraz zdobyć gadżety od naszych partnerów.

Dużą atrakcją dla dzieci na pewno będzie również pokazowy wóz Straży Pożarnej oraz ciągnik siodłowy naszego partnera – firmy RT Trans. Zwiedzanie pojazdów będzie dla wszystkich bezpłatne.

Pełnoletni kibice skorzystać będą mogli z ogródka piwnego, który również funkcjonować będzie na 3 godziny przed spotkaniem. Po wejściu na obiekt – zgodnie z przepisami – nie będzie już możliwy zakup piwa.

Cennik w strefie gastronomicznej:
Dania z grilla:
Kiełbasa – 12 zł
Karkówka – 12 zł
Szaszłyk – 12 zł
Hot-dog – 6 zł

Napoje:
Piwo – 8 zł
Coca-Cola – 5 zł

Przekąski:
Wata cukrowa – 4 zł
Popcorn – 4 zł

Cennik w strefie zabaw:
Wszystkie atrakcje bez limitów – 10 zł
Malowanie twarzy – 2 zł

Tekst: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl
Foto: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl

Reklama