Klubowe legendy zaproszone!

W przerwie meczu Pogoni Szczecin z Sandecją Nowy Sącz uhonorowani zostaną byli piłkarze, którzy rozegrali przynajmniej 70 oficjalnych spotkań w granatowo-bordowych barwach. Klub zaprosił już klubowe legendy na sobotnie spotkanie!

Na stadionie im. Floriana Krygiera od zawsze mile widziany jest każdy były piłkarz Pogoni. Od dawna klub zapewnia bezpłatne karnety byłym zawodnikom, którzy zaliczyli chociażby jeden oficjalny występ w pierwszym zespole Dumy Pomorza. W przerwie meczu z Sandecją chcemy jednak dodatkowo podziękować i uhonorować zawodników, którzy rozegrali przynajmniej 70 spotkań w Pogoni Szczecin.

Swój udział w sobotnim spotkaniu potwierdziła już część zaproszonych. Z różnych względów nie pojawią się na pewno wszyscy (m.in. z uwagi na odległe miejsce zamieszkania, czy obowiązki zawodowe). Wciąż czekamy jednak na potwierdzenia od kolejnych legend. Liczymy, że w trakcie przerwy będziemy mogli oklaskiwać jak najliczniejszą grupę.

Liczymy, że nagrodzicie bohaterów gromkimi brawami! Każdy otrzyma od nas pamiątkowe upominki związane z 70-leciem klubu. Zaprosiliśmy także legendarnych trenerów: Eugeniusza Ksola i Stefana Żywotkę.
Specjalnie wyróżniony zostanie również Ambasador obchodów 70-lecia, najskuteczniejszy w historii Pogoni piłkarz Marian Kielec.
Po ceremonii wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie wszystkich obecnych (na tle wysokiej trybuny, kibiców poprosimy w tym czasie o uniesienie barw w górę), a następnie oprawione i dostarczone bohaterom fotografii.

Fot. Zespół Pogoni z lat 70. Na zdjęciu m. in. Adam Kensy, Henryk Wawrowski, Wojciech Frączczak, Marek Szczech, Hubert Fiałkowski, Zenon Kasztelan czy Marek Włoch.

Tekst: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl
Foto: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl

Reklama