Wojciech Jedziniak: Czego chcieć więcej?

Szczypiorniści Pogoni Szczecin wznowili rozgrywki Superligi od wygranej w meczu z MMTS-em Kwidzyn. Skrzydłowy drużyny prowadzonej przez Antoniego Pareckiego, Wojciech Jedziniak opowiedział nam o pierwszym meczu w nowym roku.

Przerwa w rozgrywkach wyszła wam na dobre. Weszliście na parkiet pełni świeżości i odnieśliście pewne zwycięstwo.
– Bardzo się cieszymy. Pracowaliśmy ciężko i wiedzieliśmy jaka jest nasza sytuacja w tabeli. Szczególnie, że zaczynaliśmy ten nowy rok przed własną publicznością, to chcieliśmy wygrać i nam się to udało.

Dobrze spisała się wasza defensywa i bramkarze. Straciliście tylko dwadzieścia bramek, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Bardzo dużo elementów się dzisiaj zgrało. Fantastycznie zagrała bramka i obrona. To co mieliśmy do rzucenia, to rzuciliśmy. Dlatego bardzo się cieszę i gratuluję kolegom, bo zagraliśmy świetne zawody.

Udało się zrewanżować Kwidzynowi za porażkę w pierwszej rundzie, a przed wami kolejny rywal, z którym macie rachunki do wyrównania.
– Na pewno. Pamiętamy pierwszy mecz z Legionowem i będziemy walczyć o dwa punkty. Jesteśmy w dobrej formie, co dzisiejszy mecz pokazał i za wszelką cenę chcemy wygrać, by realnie myśleć o play-ofach.

Jak ocenisz współpracę z nowym trenerem?
– Minął dopiero miesiąc i zagraliśmy dopiero pierwszy mecz, dlatego ciężko cokolwiek więcej powiedzieć. Mam nadzieję, że ta praca będzie owocowała z każdym dniem. Po miesiącu ciężkiej pracy jest efekt w postaci dwóch punktów. Czego chcieć więcej!?

tekst: Oskar Antoni Masternak
foto: Mateusz Szklarski


Reklama