#POGSAN: Przyjdź wcześniej i w barwach!

Już w najbliższą sobotę (28 kwietnia) o godzinie 18.00 jubileuszowy mecz, na którym świętować będziemy 70-lecie powstania Dumy Pomorza! Boiskowe wydarzenia to jedno, ale wokół meczu także będzie działo się sporo. W ciągu najbliższych dni będziemy przekazywać Wam ważne informacje, które pozwolą nam spędzić ten dzień w dobrych nastrojach i bezpiecznie. Pierwsza porcja poniżej!

– Bramy stadionu otworzymy o godzinie 16.00. Już teraz zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Kolejek pod kasami nie będzie, ponieważ bilety zostały rozdane już kilka dni temu. Obiekt przy Twardowskiego ma jednak swoje wady i kilkanaście tysięcy osób chcących przejść przez kołowrotki na chwilę przed gwizdkiem, może spowodować kolejki, a tego nie chce nikt. Zapraszamy więc już od 16!

– Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia w barwach. Niech tego dnia stadion będzie jak najmocniej granatowo-bordowy. Spory wybór koszulek znajdziecie w naszych sklepach, a jeśli nie będziecie mieli okazji odwiedzić nas w najbliższych dniach, to przeszukajcie szafki w domach i wybierzcie granatowo-bordowe szaty! Nie zapominajcie także o podstawowym atrybucie kibica – szaliku klubowym!

– Od piątku w punktach stacjonarnych (fanshop na stadionie, Galaxy Centrum i Galeria Gryf) dostępny będzie jubileuszowy magazyn meczowy „Z Twardowskiego!”. Jest to wydanie specjalne, szersze niż zazwyczaj. Będzie sporo do poczytania! Karnetowicze mogą odebrać magazyn za darmo, inni mogą nabyć go za 5 zł. W dzień meczu magazyn będzie dostępny w jednej z kas przy Karłowicza 28 oraz w klubowych punktach sprzedaży na każdej ze stref.

– Jeśli macie dzieci, to nie martwcie się o to, że przed samym meczem będą się nudzić. Od g. 15.00 na koronie stadionu będą działały strefy rozrywki, które przygotują nasi partnerzy: Dragon Event oraz Lotto.
UWAGA: W tym przypadku wiele zależy od pogody. Prognozy są póki co korzystne. Jeśli jednak w dzień meczu okaże się, że warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające, to rano poinformujemy o ewentualnej rezygnacji z otwarcia stref rozrywki.

– Na trybunach może zasiąść nawet 16 200 kibiców. Liczymy, że tak też będzie. W związku z tym na każdej ze stref uruchomionych zostanie więcej niż zwykle punktów gastronomicznych.

– Wspólnie z naszymi partnerami przygotowujemy sporo prezentów dla naszych kibiców. Będzie można je otrzymać od hostess lub wygrać. Będą to m.in. upominki od Cinkciarz.pl oraz STS.pl. Warunek – musicie być na trybunach minimum 45 minut przed pierwszym gwizdkiem.

– Tuż po rozgrzewce w trybuny powędrują koszulki Pogoń 70 od zawodników I zespołu Pogoni. Z kolei młodzi gracze Akademii Pogoni poślą w kierunku sektorów 70 piłek firmy ZINA z autografami Portowców. Chwilę potem „armatkarze” wyrzucą w kierunku fanów opakowania z prezentami. Każdy, kto je złapie ma szanse na zgarnięcie m.in. dwóch markowych zegarków z wygrawerowanym hasłem „POGOŃ 70” – marki Aztorin, każdy o wartości około 1000 złotych. Wśród nagród będą też m.in. vouchery do restauracji Kuźnia, pamiątkowe plakaty w ramie, z wizerunkiem Floriana Krygiera i hasłem „Nie pytaj się, co ci dała Pogoń. Powiedz, co ty zrobiłeś dla Pogoni”, a także koszulka okolicznościowa zaprojektowana przez naszego partnera technicznego – firmę „Zina”.

– Chwilę później nastąpi bardzo ważny i oczekiwany przez wielu moment. Zabrzmią pierwsze dźwięki klubowego hymnu, a z tunelu wyruszą sędziowie i piłkarze obu drużyn. W tym momencie wszyscy kibice powinni wyrzucić serpentyny. Z kolei tuż po przerwie czeka nas baloniada na sektorze rodzinnym. Swoje oprawy przygotują bez wątpienia także fani z „młyna”.

To nie wszystko, co przygotowujemy na ten dzień! W ciągu tygodnia dowiecie się więcej!

Tekst: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl
Foto: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl

Reklama