Komplet widzów na #POGSAN

10 dni potrzebowaliście, by odebrać wszystkie dostępne bilety na mecz Pogoni z Sandecją Nowy Sącz! Wiemy już, że spotkanie, które Pogoń rozegra w sobotę za tydzień (28 kwietnia o g. 18) obejrzy z trybun 16 200 Portowców. Szykuje się wielkie, piłkarskie święto w Szczecinie!

Chcecie zobaczyć, jak to wyglądało? Proszę bardzo. 10 dni temu ogłosiliśmy, że bilety na mecz z Sandecją będą bezpłatne. Tego dnia uprawnieni do wejścia na to spotkanie byli jedynie karnetowicze, w liczbie 2529 fanów. Od tego czasu trochę się jednak zmieniło!

6 200 Portowców w sobotę obejrzy spotkanie z Sandecją Nowy Sącz z trybun. Od poniedziałku będziemy Was informować, jakie dokładnie czekają na Was atrakcje oraz od której godziny warto być na stadionie! Bądźcie z nami, Pogoń Szczecin ma 70 lat!

O tym, że warto przyjść świętować razem z nami nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. O piłkarskie święto postarają się podopieczni Kosty Runjaica. To oczywiście nie wszystko, bo przewidzianych jest o wiele więcej atrakcji. Dwie osoby wyjdą ze stadionu z wartościowymi zegarkami z grawerą „Pogoń 70”. W trybuny wykopanych zostanie też 70 piłek z autografami piłkarzy Pogoni! Do kibiców trafią też inne upominki! Jak je zdobyć? Na razie napiszemy tyle, że trzeba być na stadionie! Ciekawych nagród dla kibiców będzie zresztą o wiele więcej! Tuż przed rozpoczęciem spotkania wyrzucicie w niebo serpentyny, tworząc element okolicznościowej oprawy meczu.

Tekst: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl
Foto: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl

Reklama