Urodzinowe prezenty od Grupy Azoty i STS

Już ponad 11 000 osób odebrało wejściówki na mecz Pogoni Szczecin z Sandecją Nowy Sącz, który 28 kwietnia będzie naszym wspólnym świętem. Mamy świadomość, że spotkanie z trybun chciałoby obejrzeć jeszcze kilka tysięcy osób.

– Zwróciliśmy się do prezesa Grupy Azoty i do STS z prośbą, by można było zdjąć wyjątkowo te dwa banery – mówi prezes Pogoni Jarosław Mroczek. – Reakcja prezesa, doktora Wojciecha Wardackiego, była bardzo sympatyczna. Oświadczył, że najważniejszym jest, by w takim dniu na trybunach mogło zasiąść jak najwięcej kibiców. Dlatego też oczywiście zgodził się na zdjęcie baneru (Grupa Azoty zapłaciła za prawo utrzymywania tej reklamy w tym miejscu – dop. red.) na to wyjątkowe spotkanie. STS zdecydował podobnie. Jesteśmy bardzo zobowiązani obu Partnerom, cieszymy się, że dzięki tym decyzjom tak wielu fanów będzie mogło uczestniczyć w naszym wydarzeniu.

To nie pierwszy raz, gdy klub może liczyć na wzorową współpracę z Partnerem Głównym. – Jestem wdzięczny Grupie Azoty, chociaż nie ukrywam, że od pierwszej rozmowy w tej kwestii miałem pełne przekonanie, że znajdziemy zrozumienie – opowiada prezes Pogoni. – Cieszymy się, że nasz Partner Główny wspiera nasze święto w tak wspaniały sposób.

Podobnie zachował się Partner Wiodący STS Star-Typ Sport. Również jego reklama wielkoformatowa w trakcie meczu będzie zdjęta, a miejsca udostępnione publiczności. Dziękujemy za wsparcie i doceniamy, że możemy liczyć na pomoc ze strony partnera!

W najbliższym czasie w systemie rezerwacji miejsc pojawią się więc dostępne krzesełka w sektorach 1-2 i 9 w strefie 1. Zapraszamy kolejnych kibiców do odbierania bezpłatnych wejściówek!

Klub prowadzi działania zmierzające do tego, by w dniu meczu na trybunach mogło zasiadać ponad 15 tysięcy ludzi. – Mogę już zdradzić, że wśród nich będą przedstawiciele władz Polskiego Związku Piłki Nożnej w osobie prezesa Zbigniewa Bońka i Ekstraklasy SA, którą reprezentować będzie prezes Marcin Animucki – dodaje Jarosław Mroczek.

Do spotkania z Sandecją pozostało jeszcze 10 dni, a dotąd już ponad 11 tysięcy fanów odebrało swoje wejściówki. Szykuje się wspaniałe święto przy pełnych trybunach!

Tekst: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl
Foto: Pogoń Szczecin S.A. / www.pogonszczecin.pl

Reklama